SUNTEM ÎN CĂUTAREA UNOR COLEGI

DE ÎNCREDERE

Candidatul ideal

Responsabilitati:
Efectueaza servicii de rent a car cu sofer;
Executa transportul /transferul pe rutele si traseele indicate de anagajator cu respectarea legislatiei rutiere.
Preia si preda clientii /pasagerii si/sau autoturismele aferente contractelor de inchiriere la si de la adresa solicitata de client; Pregateste autovehiculele in vederea efectuarii serviciilor;
Cerinte:
Obligatoriu cu experienta in domeniu, reprezinta un avantaj detinerea unui carnet de sofer profesionist.
Obligatoriu cunoasterea limbii engleze la nivel mediu conversational.
Beneficii:

Salar atractiv,bonuri de masa ,telefon,concediu de odihna platit,etc

Candidatul ideal:

Ne mărim echipa din Timisoara !
Avem nevoie de un coleg pregătit să facă față protocolului business. Vei avea parte de condiții de muncă premium, salariu atractiv și multe alte beneficii.
Ce dorim de la tine?
• Permis de conducere categoria B.
• Să ai cazier rutier fara incindente.
• Să fii prezentabil, elegant și manierat.
• Să cunosti limba engleză la nivel conversațional.
Dacă ai minim 27 de ani si vrei să faci parte dintr-un colectiv profesionist și să lucrezi într-un mediu plăcut, în care te poți dezvolta, te invităm să ne trimiți CV-ul tău la adresa de e-mail: info@awr.ro , pentru a te înregistra în baza noastră de date.
Te așteptăm să fii colegul nostru!

Sunt de acord cu Termenii și condițiile. Am citit politica de confidenţialitate si sunt de acord cu modul de prelucrare a datelor mele cu caracter personal

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!